اسکنر از ماشین های اداری پرمصرف در سازمان ها و نهادهاست. بایگانی و فایل بندی مدارک ضرورت به کارگیری دستگاه های اسکنر رومیزی و حتی اسکنرهای سایز بزرگ را توجیه می نماید. برای بهره برداری بهینه از دستگاه اسکنر باید دستورالعمل استفاده از دستگاه را به درستی بکار برید. گاهی اوقات ممکن است شیء کوچکی در فیدر باقی مانده باشد یا میخ منگنه باعث خرابی اسکنر شود. مسلماً شما به کمک تعمیرکار متخصص نیاز خواهید داشت.

تعمیرات اسکنر

دو نوع دستگاه اسکنر مسطح یا اسکنر فیدردار با برندهای متفاوتی در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرند. مشکلاتی که کاربران دستگاه های اسکنر با آن روبرو هستند هم متفاوت است. گاه ممکن است صدای غژ غژ در زمان اسکن فایل ها به گوش برسد یا اینکه کاغد در فیدر دستگاه گیر کند. گاهی هم تنها با تغییرات جزئی در تنظیمات اسکنر می توانید کیفیت مطلوبی از فایل های اسکن شده بدست آورید. بزرگترین مشکل هم از کار افتادن کلی دستگاه است! اما چه باید کرد؟

  • ورودی و خروجی ها را چک کنید.
  • به خطاهای نمایشگر توجه کنید. گاه می توانید با استفاده از دستورالعمل های نمایش داده شده مشکل را به آسانی برطرف کنید.
  • احتمالاْ با انجام دستورالعمل های نمایشگر دستگاه اسکنر قادر خواهید بود مشکل را برطرف نمایید. در غیر اینصورت می توانید از متخصص های بخش فنی تعمیرات کمک بگیرید. تیم تعمیرات تخصصی اسکنر ما بهترین راهکارها را به شما ارائه خواهند کرد.
  • امکان تعمیرات در محل به دلیل نیاز به تست با دستگاه وجود ندارد و ارسال پیک برای دریافت دستگاه اسکنر امکان پذیر می باشد.
  • همچنین، با هماهنگی با واحد پشتیبانی می توانید اسکنر خراب را به واحد تعمیرات تیم فیکس استار ارسال نمایید.
  • همانند دیگر ماشین های اداری، در صورت درخواست مشتریان پیش از انجام تعمیرات اعلام هزینه انجام خواهد شد. برای هزینه های تعمیرات اسکنری که بیش از ۵۰۰ هزار تومان باشد، حتماً به شما اطلاع خواهیم داد.
  • مطمئن باشید که از قطعات اصلی با کیفیت بالا و با گارانتی یک ماهه استفاده خواهیم کرد.در صورت عدم موجودی قطعه جایگزین به شما پیشنهاد خواهد شد.
  • می توانید داغی قطعات را در پایان کار سرویس اسکنر از ما بخواهید.

تیم تعمیرات تخصصی فیکس استار قراردادهایی برای تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی از ماشین های اداری در نظر گرفته است که می توانید با تماس با ما جزئیات طرح را بررسی نمایید. با ما در ارتباط باشید.