امروزه بسیاری از موسسات و سازمان ها از دستگاه های فتوکپی به عنوان جزئی لاینفک در سیستم اداری خود استفاده می کنند و از آنجایی که ماشین های اداری نیاز به تعمیرات دوره ای دارند، سرویس و تعمیر دستگاه فتوکپی نیز بخشی از نیازهای سازمانی به حساب می آیند. با توجه به لزوم استفاده روزمره از دستگاه ها، تعمیرات فتوکپی باید در اسرع وقت و با دقت کامل انجام شود.

ارائه پشتیبانی فنی تعمیرات و سرویس دستگاه فتوکپی

دستگاه های کپی از دیگر ماشین های اداری مورد استفاده در شرکت ها هستند که به مرور زمان مستهلک شده و نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. ممکن است دستگاه کپی شما با مشکل نرم افزاری روبرو شده باشد، نیاز به تعویض تونر و کارتریج داشته باشد یا قطعات داخلی آن نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند. در هر صورت یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از مشکلات پیش بینی نشده سرویس دوره ای دستگاه فتوکپی است. معمولاً کارشناسان واحد  IT با برخی از خطاهای دستگاه کپی آشنا هستند، با اینحال مشکلاتی از جمله گیر کردن کاغذ در دستگاه هم گاهی دردسر ساز خواهند بود.

  • تعمیرات دستگاه فتوکپی در محل برای ساکنین شهر تهران انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که قطعات و بخش های مصرفی دستگاه فتوکپی احتمالاً با آگاهی از مدل دستگاه و مشکل بوجود آمده در دسترس واحد تعمیراتی خواهد بود. در صورتی که مشکل دستگاه کپی اساسی باشد، حتما باید به دفتر فنی تعمیرات انتقال پیدا کند.
  • سرویس و تعمیرات برندهای مختلف دستگاه کپی تخصص ماست. حتما پیش از تماس با واحد پشتیبانی مدل دستگاه فتوکپی و مشکل پیش آمده را از کاربر آن جویا شوید.
  • مطمئن باشید قطعات تعویض شده همراه با داغی به شما تحویل داده خواهند شد. همچنین، تعویض قطعات شامل یک ماه گارانتی می باشد.
  • ارسال پیک با توجه به وزن و حجم دستگاه کپی در شهر تهران انجام می شود.
  • در صورت تمایل شما قبل از انجام تعمیرات دستگاه فتوکپی اعلام هزینه تقریبی انجام خواهد شد، در غیر اینصورت معمولاً هزینه های تعمیراتی بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان به مشتریان اعلام می شود.

می توانید با کارشناسان پشتیبانی تیم تعمیرات ما تماس بگیرید و دستگاه کپی را ارسال نمایید، حتماً در کمترین زمان ممکن مشکل برطرف خواهد شد!