کارکنان نهادها و شرکت ها هر یک به نوعی با محاسبه و استفاده از ماشین حساب در ارتباط هستند. ماشین حساب هایی که مورد استفاده قرار می گیرند هریک با توجه به اهداف و کارکردشان، دکمه ها و ساختار فیزیکی متفاوتی دارند. همچنین، به طور خاص ماشین حساب های مهندسی و ماشین حساب های دارای چاپگر به لحاظ پیچیدگی عملکردها نیاز به سرویس و مراقبت های بیشتری دارند. تنوع محصولات در برندهای مختلف بر جذابیت استفاده از آنها می افزاید. با اینحال، گاه استفاده از ماشین حساب ها چالش برانگیز بوده و کاربران را با مشکل مواجه می سازند. در صورتی که ماشین حساب تان خراب شود چه می کنید؟ بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید.

تعمیرات تخصصی ماشین حساب

  • باید از کارکرد باتری مطمئن شوید. از باتری های با کیفیت استفاده کنید تا علاوه بر طول عمر بیشتر شاهد کیفیت مطلوب در کارکرد آنها باشید.
  • از باز کردن قطعات دستگاه ماشین حساب بپرهیزید.
  • اغلب برای تست و تشخیص مشکل اولیه باید ماشین حساب را در محیط کارگاهی بررسی نمود. همچنین، معمولاً در تعمیرات ماشین حساب تنها با تعویض مواد و قطعات مصرفی مشکل خرابی برطرف نمی شود. بنابراین امکان تعمیرات در محل برای آن وجود نخواهد داشت.
  • می توانید ماشین حساب خراب را به دفتر تیم تعمیرات ما ارسال کنید تا بعد از بررسی مشکل به شما اعلام هزینه نماییم.
  • همچنین در صورت درخواست شما در شهر تهران پیک برای دریافت ماشین حساب ارسال خواهیم نمود. البته هزینه های حمل به عهده مشتریان می باشد.
  • در تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی مدل ماشین حساب و مشکل را اعلام نمایید و در صورت امکان در خصوص آن یادداشتی را همراه دستگاه ضمیمه نمایید.

تیم فنی ما با سابقه ای دیرینه در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین حساب بهترین خدمات پشتیبانی، نگهداری و سرویس را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. برای عقد قرارداد پشتیبانی ماشین حساب در سازمان ها و شرکت ها با ما تماس حاصل فرمایید.