دستگاه های ویدئو پروژکتور به عنوان نمایشگر در سازمان ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به حجم فعالیت در همایش ها و گردهمایی گروه ها ممکن است نیاز به تعدادی ویدئو پروژکتور داشته باشید که به مرور برخی دستگاه ها با مشکل خرابی روبرو می شوند. کارشناسان فنی توصیه می کنند تا جای ممکن به دستورالعمل های دفترچه راهنمای دستگاه پروژکتور عمل کنید و مراقب نکات ایمنی باشید.

راهکارهایی برای تعمیرات ویدئو پروژکتور

اگر با خرابی دستگاه ویدئو پروژکتور مواجه شوید چه می کنید؟ بهتر است پیش از آنکه با مشکل پیش بینی نشده روبرو شوید از سرویس های دوره ای دستگاه ها مطمئن شوید. بهره گیری از متخصصان فنی تعمیرات ویدئو پروژکتور در دوره های زمانی معین می تواند بهترین شیوه پشتیبانی از سیستم های بخش اداری شما باشد. اما در صورتی که چنین تمهیداتی را برآورد نکرده اید می توانید چند توصیه زیر را بررسی کنید.

  • کابل های ورودی و خروجی را بررسی کنید.
  • پیام ها و خطاهای دستگاه را به دقت بخوانید و طبق دستورالعمل ها به برطرف کردن مشکل بپردازید.
  • در صورتی که همچنان مشکل پروژکتور برطرف نشده است، با بخش پشتیبانی فنی تیم فیکس استار تماس بگیرید.
  • می توانید دستگاه را برایمان ارسال نمایید یا با هماهنگی با ما درخواست ارسال پیک را در اسرع وقت ثبت نمایید.
  • طبق چارچوب سازمانی تیم تعمیراتی ما طبق درخواست شما مشتریان عزیز و یا در صورتی که هزینه های تعمیراتی بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان باشد، پیش از انجام  خدمات تعمیر و سرویس ویدئو پروژکتور به شما اطلاع داده می شود.
  • در نظر داشته باشید برای تعمیرات ویدئو پروژکتور امکان تعمیرات در محل وجود ندارد. زیرا علت اصلی خرابی دستگاه های ویدئو پروژکتور معمولاً مواد مصرفی نمی باشد و نیاز به دستگاه هایی برای تست و بررسی مشکل اولیه وجود دارد.

در صورتی که با بررسی راهکارهای اولیه که پیش از این عنوان شد، همچنان سوال یا مشکلی در مورد خرابی ویدئو پروژکتور دارید، حتما با بخش پشتیبانی تیم تخصصی تعمیرات ما تماس بگیرید.